Laser makinë pastrimi MT-CL50

laser cleaning machine (9)
 • laser cleaning machine (4)
 • laser cleaning machine (1)
 • laser cleaning machine (10)
 • laser cleaning machine (2)
 • laser cleaning machine (3)
 • laser cleaning machine (5)
 • laser cleaning machine (6)
 • laser cleaning machine (7)
 • laser cleaning machine (8)
 • laser cleaning machine (9)

Përshkrim i shkurtër:

1. Pastrimi i jo-kontakt nuk do të dëmtojë pjesë substrate;
2. Pastrimi i saktë për pozicionimin e saktë dhe përzgjedhja e saktë madhësi;
3. pa asnjë ndotje kimike, procesit të pastrimit të gjelbër;
4. Operacion të thjeshtë, pastrimi i automatizuar mund të bëhet nga kreu lazer mbajtur me dorë ose me një robot;
5. pastrimi Efikasitet të lartë, duke kursyer kohë;
6. Sistemi Laser pastrimi është e qëndrueshme, pothuajse asnjë mirëmbajtje.


  parametrat

  mostër Fotografitë

  video

  kërkesat

  Features:

  MORN pastrimin e pajisjeve lazer është një brez i ri i sipërfaqes pastrimi i produkteve të teknologjisë së lartë. Është shumë e lehtë për të instaluar, të manipuluar dhe për të arritur automate. operacion i lehtë, ju vetëm të kthehet në pushtet dhe hapni pajisjen, makinë do të pastrohen pa reagents kimike, pa media, pa pluhur dhe pa ujë. Me avantazhin e rregullimit manuale të fokusit, të përshtaten pastrim lakuar sipërfaqe, pastërti të mirë sipërfaqe dhe kështu me radhë. Laser makinë pastrimi mund të pastruar rrëshirë e sipërfaqes së subjektit, njollat ​​e naftës, njollat, i poshtër, ndryshk, Veshje, Veshje, bojë, etj

  parametrat:

  model MT-CL50
  fuqia Laser 50W
  Pastrimi peshë kokë 2kg
  Gjatësia Fiber 5m (10 metra mund të personalizohet)
  width skanimi 10-80mm (120 mm është opsionale)
  diametër Focus spot 0.08mm
  Qendra gjatësi vale           1064nm
  Gjatësia fokale 160mm
  varg rregullim të energjisë 10% - 100% (gradient rregullueshëm)
  auto fokus po
  Leviz mënyrë Hand shtyrë
  temperatura e punës 0 ℃ ~ 40 ℃
  mjedisin e punës lagështia ≤80%
  Set mjedisin Flat, pa dridhje, asnjë ndikim

  Laser Pastrimi-1 Laser pastrimi-2

  WhatsApp Online Chat!
  WhatsApp Online Chat!