Na Kontaktoni -. MORN Teknologji bashkë, Ltd.

Na kontaktoni

Jinan MORN Teknologjia CO., Ltd.

Adresë

13F, Building 5, Qisheng Mansion, XinLuo Street,

High-Tech Zone, Jinan, China, 250101

E-mail

 ella@mornlaser.com

export05@mornlaser.com

tech@mornlaser.com

telefon

+86-18660129581

Tel: (+86) 531-88692337

orë

E hënë-e premte: 09:00 deri 6 pasdite

Shtunë: 10:00 në 2pm

E diel: mbyllur

Ekipet MORN LASER gjithmonë qëndrojnë prapa të gjithë klientët dhe produkteve. Ne do të japim përgjigje të shpejta brenda 24 orëve nga marrja e konsultimeve tuaja dhe pyetje.


WhatsApp Online Chat!
WhatsApp Online Chat!