Контакт -. Утро технологија СД, ООД

Контактирајте не

Жинан утро технологија ко., Ltd.

адреса

13F, зграда 5, Qisheng замок, Xinluo Стрит,

High-Tech зона, Жинан, Кина, 250.101

Е-пошта

 ella@mornlaser.com

export05@mornlaser.com

tech@mornlaser.com

телефон

+86-18660129581

Tel: (+86) 531-88692337

часа

Понеделник-Петок 9ч за да се 6 часот попладне

Сабота 10ч 2 часот попладне за да се

Недела: Затворено

Утро LASER тимови секогаш стојат зад сите клиенти и производи. Ние ќе ви даде брз одговор во рок од 24 часа по приемот на вашата консултации и прашања.


WhatsApp Онлајн Chat!
WhatsApp Онлајн Chat!