За нас -. Утро технологија СД, ООД

за нас

Една група на успешни и задоволни бизнисмени гледа нагоре насмеани

Кој е утро ласер?

Утро LASER е регистриран заштитен знак на ласерско бизнис департментот на утро група.

Жинан утро технологија копродукции, Ltd (во утро група) е еден од водечките производители на ласерски машина и извозник во Кина. Ние сме специјализирани во ласерски машина за сечење и машина за обележување ласерски со 10 години искуство.

Ние обезбеди голем број на производ модели и конфигурации за да се исполнат различни работно потреби и буџети. Нашите топ-отценети производи се ласерски серија опремен со врвен квалитет, прецизна изведба работа и со голема брзина. Напојува со user-friendly дизајн, висок стандард производни линии, професионална услуга и сигурна технолошка поддршка, ласери утро LASER влакна се повеќе се признати меѓу корисниците од целиот свет.

Имаме професионален производство и проток на услуги, со маркетинг сектори постави за нуди исклучителни ласерски решенија производство, R & D, технички продажба, контрола на квалитетот и. Утро LASER сега има 136 високи техничари, вклучувајќи ги и 16 високи инженери, повеќе од 50-човек тим за продажба и повеќе од 30 професионален пред-продажба и по продажбата на персоналот.

, Тесно соработувајќи со нашите клиенти и слушајќи ги нивните повратни информации, ние сме биле ажурирање на технологијата на производство и се залага за потребата секој корисник. Имаме предвидени корисник-центрирани ласерски производ решенија за клиентите од повеќе од 130 земји, каде што се кандидира добар бизнис со нашите ласерска опрема влакна и ни даде поголема поддршка за да им служи локални клиенти и потенцијални клиенти. Со континуирано технолошки иновации и инвестиции, утро LASER посветува на рафинирање на ласерска технологија и квалитет на производот. Да им обезбеди на корисниците со твоите ефикасен и економичен ласерски решение е нашата посветени цел.

Освен тоа, од ден утро Групацијата е основана, ние сме биле прави глобалниот распоред, и сега ние се пријавиле за бренд и патентна заштита во 55 земји. Ние се постави гранки и агенти во Европа, САД и Југоисточна Азија. Ние сме и секогаш ќе биде одговорен за нашиот бренд и бенефиции на нашите корисници целосно.


WhatsApp Онлајн Chat!
WhatsApp Онлајн Chat!